Dětský pokoj - INSPIRACE A BARVY

Použít barvy pro dětský pokoj tak, aby se v něm cítil váš potomek opravdu dobře je obvykle docela náročný úkol. Vaše inspirace pro dětský pokoj by měla čerpat jak z dostupných internetových zdrojů, tak by jste měli pokoj pro dítě vybavit a vymalovat barvami tak, aby se líbil i vám.

 
Dětský pokojDekorace do dětských pokojů včetně barev do dětského pokoje by měla být krásná jako duše dítěte, měla by děti inspirovat a měla by působit na co nejvíce vjemů, aby tak dítě podporovala v přirozeném vývoji fyzických i mentálních funkcí. Poskytněte Vašim nejmenším dostatek prostoru pro vlastní kreativitu a rozvoj. Pokud jste se rozhodli pro změnu dětského pokoje, ale nemůžete si dovolit nakupovat nový nábytek, nevěšte hlavu, i tak zvládnete výrazně proměnit pokoj pro vaši ratolest a to za malé peníze a dokonce rychle. Stačí do dětského pokoje třeba zvolit nové barvy na stěny.

Nejdůležitějším prvkem dětského pokoje by podle architektů měl být dostatek barev a světla. Hned na druhém místě je volná plocha na hraní. Barvy si nechte namíchat v některé ze specializovaných prodejen.

Diskusní téma: Dětský pokoj

Datum: 19.08.2009

Vložil: pavlína

Titulek: dětský pokoj

Dobrý den , chtěla bych synovi předělat pokoj. Nábytek má ze světlého dřeva a stěny má sv. zelené. A syn by chtěl mít pokoj ve fotbalovém stylu co podniknout, času už moc nemám. Chtěla jsem mu udělat radost než přijede z letního táboru.Děkuji předem za radu.

Datum: 13.08.2009

Vložil: Jana

Titulek: Barvy v dětském pokoji

Dobrý den,děláme dětem nový pokojíček a pořád přemýšlím jakými barvami to máme vymalovat.Je to určeno pro 6-ti letou holčičku a 2 ročního chlapečka.Chtěla jsem dát jednu stěnu kde budou spát na modro a zbytek žlutý,ale dočetla jsem se,že modrá je chladná a tak nevím jestli to mám tak udělat.Nábytek budou mít modrý+olše a taky nevím jakou mám dát barvu koberce.Tímto Vás prosím o radu.Děkuji.Jana

Datum: 17.08.2009

Vložil: jana

Titulek: Re: Barvy v dětském pokoji

modrá je dobrá

Datum: 24.07.2009

Vložil: Konečná

Titulek: dětský koutek v obyváku?

Dobrý den, budeme se letos stěhovat,ale bude nám zatím chybět dětský pokojík pro našeho rok a půlročního chlapečka. Budeme mít ložnici a obývák spojený s kuchyní, oddělené jen menší zídkou. Kuchyň chci vymalovat bílou barvou. Obyvací stěnu máme v barvě olše, zeď chci vymalovat žlutou nebo okrovou a ráda bych tam malému udělala malý dětský koutek a jednu stěnu vymalovala barevně a na ni nalepila dřevěné dětské dekorace. Jakýma barvama můžu kombinovat. Bude se hodit-dole zelená jako tráva, uprostřed žlutá jako ostatní zdi v obyváku a nahoře modrá jako obloha? nebude to působit strakatě? Poradíte případně jaké barvy kombinovat??Děkuji předem za rady.

Datum: 27.02.2012

Vložil: vhgzhgzgukjh

Titulek: Re: dětský koutek v obyváku?

blbá si

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Přidat nový příspěvek

Potřebujete vymalovat byt nebo provést rekonstrukci?

Potřebujete vymalovat byt a hledáte malíře či realizační firmu pro vaši rekonstrukci? Máme pro Vás řešení! Zadejte si poptávku do největšího poptávkového systému, kde registrováno téměř 200tisíc dodavatelských a realizačních firem a ještě dnes Vám příjdou do vaší e-mailové schránky první nabídky!


   


- Zajímají Vás automobily Škoda? Navštivte Bazar Škoda. - Vybírat barvy můžete na www stránkách Barvy