Jak vymalovat dětský pokoj

A teď k tomu hlavnímu, nebo -li jak vymalovat dětský pokoj. Dětský pokoj by měl být vymalovaný nejlépe omyvatelnými barvami, jelikož tyto barvy můžeme za vlka otírat hadrem. Tyto barvy vydrží většinou několik tisíc cyklů omytí, což by mělo být dostatečné. Tyto barvy jsou označovány většinou v obchodech jako akrylátové barvy.

jak vymalovat dětský pokojPoté asi budeme přemýšlet a hledat inspiraci pro vymalování dětského pokoje na barevno či na bílo. zvolíme - li variantu na bílo, musíme si uvědomit, že na bílém podkladu je vidět jakákoli šmouha či čmáranice našeho neposedného dítěte. Bílá barva též může působit v  dětském pokoji jako studená a nevýrazná, ale také a to hlavně pokud je dětský pokoj malý, může jeho plochu víceméně opticky zvětšit což může být v některých případech výhodné. Pokud jsme do dětského pokoje zvolili barvu bílou, měli bychom volit nábytek v jiné barvě než je bílá, tedy volit kontrast.

Do dětského pokoje se kromě pestrých barev také hodí polepky na stěny a nábytek neboli samolepky, které jsou hitem poslední doby.

Nevíte-li si rady podívejte se na dětské pokoje a nechte se inspirovat.

Diskusní téma: Jak vymalovat dětský pokoj

Datum: 16.02.2016

Vložil: Jana

Titulek: dětský pokoj

Dobrý den, prosím poraďte, jak vymalovat dětský pokoj pro dva chlapce o obdélníkovém půdorysu s bukovým nábytkem. Jakou barvu koberce k výmalbě zvolit? Děkuji.

Datum: 08.04.2013

Vložil: Lucie

Titulek: vymalovani holciciho pokoje

Dobrý den chtela bych se zeptat male budou ctyri roky bude mit bilo ruzovy nabytek tak bych chtela nejak vyresit vymalovani ale tak aby to zase nebylo az moc sladke myslela jsem treba ruzova oranzova a fialova ale nevim jestli by to slo a nemam moc inspirace jak byto treba i melo vypadat prosim poradte dekuji

Datum: 14.04.2013

Vložil: Diana

Titulek: Re: vymalovani holciciho pokoje

Dobrý den " můžete si zkusit sama jak by to asi vypadalo na odkaze ,program Sweet Home 3D si můžete stáhnout a pak jen tvořit :-) http://technet.idnes.cz/nakreslete-si-byt-v-pocitaci-drive-nez-ho-predelate-f8u-/software.aspx?c=A080315_130251_software_vse

Datum: 19.07.2013

Vložil: anonym

Titulek: Re: vymalovani holciciho pokoje

nevim, jestli uz není pozde, ale rozhodne bych nevolila oranžovou k ruzove, myslim, ze by se to moc tlouklo. bílá je neutrální a fialová by myslim stala za zvazeni. a co třeba modra, nebo zelena ? to uz by nemuselo byt tak sladke a k ruzove by to ladilo. no, kazdopadne moc preji, at se podari vymalovat :D

Datum: 17.05.2012

Vložil: Standa

Titulek: No Coment

Myslím, že by bylo vhodné, aby admin zrušil diskusní téma, někteří se tu hodně divně vyjadřují :-)

Datum: 20.05.2012

Vložil: :-X

Titulek: Re: No Coment

Mně přijde, že se tu takhle divně vyjadřuje "nějakej -náctiletej" .. Nechce se mi věřit, že by se takto vyjadřoval dospělý člověk bez ohledu na jeho inteligenci.. :-)

Datum: 16.02.2012

Vložil: Andrea

Titulek: omyvatelná barva - už nikdy

ahojte,

rozhodně nedoporučuji vymalovat jakoukoliv místnost omyvatelnou barvou! koupili jsme byt, kde byli všechny pokoje (kromě děckého) vymalované omyvatelnou barvou a řeknu vám, toho co nám to prodal bych pověsila na pranýř! tuto barvu nepřemalujete, pořád vám to bude stékat a nebude to schnout. když jsme to chtěli oškrabat, tak jsme byli bez šance.drželo to tak že jsme dělali díry do zdí. takže na překrytí blbé růžové v obyváku padly 2 bílé venkovní barvy a další 4 neředěné bílé nátěry!omyvatelná barva nikdy víc!

Datum: 20.06.2012

Vložil: Troubové

Titulek: Re: omyvatelná barva - už nikdy

Stačí se zmínit při nákupu nátěrové hmoty, že máte vymalováno omyvatelnou barvou a prodavač vám jistě něco navrhne. Jinak nechápu tyto vaše výkřiky. Omyvatelné barvy se většinou nechají přemalovat snadno, jen na ně nekupovat tu nejobyčejnější barvu typu Primalex Standart, Malíř plus a další neznačkové bláto.

Datum: 17.09.2011

Vložil: ooo

Titulek: dětský pokoj

kreténi opravdu nevymřeli.

Datum: 31.05.2011

Vložil: Hana Zopkova

Titulek: pokoji pro dve male deti

Dobry den muzete mi poradit jak vymalovat detsky pokoj pro dve male deti a presneji pro chlapecka 3,5 roku a pro holcicku ta se ma jiz co nevidet narodit.moc dekuji za pomoc

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek


- Zajímají Vás automobily Škoda? Navštivte Bazar Škoda. - Vybírat barvy můžete na www stránkách Barvy